Aşutoğlu, “Aşure Günü’nün birlik, beraberlik, barış ve kardeşliğe vesile olmasını dilerim”

Sponsor

Aşutoğlu; “İslam âlemi için önemli ve kutsal olan rahmeti ve bereketi bol mübarek Muharrem ayını yaşıyoruz ve Aşure gününe ulaşmış bulunuyoruz.Muharrem ayı Kuranı kerimde, kıymet verilen dört aydan biridir.Bu anlamlı ayın içinde bulunan diğer önemli gün ise Aşure günüdür. Aşure günü, birlik, beraberlik ve bereketin timsali olan ve içerisinde birçok manayı taşıyan önemli bir gündür. Muharrem ayı ve aşure günü dini sosyal ve tarihi önemi haiz birçok olaylara sahne olmuştur.

Aşure günü aynı zamanda Hz. Muhammed (S.A.V) Efendimizin kıymetli torunu Cennet gençlerinin Efendisi Hz. Hüseyin Efendimiz ve yakınlarından 72 Müslüman kardeşimizin şehit edilmesi gibi çok hazin bir olayın yaşandığı zaman dilimine denk gelmektedir. Bu olay bütün Müslümanların gönlünde çok derin acı ve üzüntü bırakan olaylardan biridir. Başta Hz. Hüseyin Efendimiz olmak üzere bütün Kerbela şehitlerimizi ve bu cennet vatan uğruna şehit olan bütün şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor Aşure gününün birlik, beraberlik, barış ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah (C.C)’dan niyaz ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikMaç Saati Değişti
Sonraki İçerik2 Ahır ve 1 Tandırlık Yandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz