Aşutoğlu 15 Temmuz Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman AŞUTOĞLU mesajında; “Tarih boyunca bulunduğu coğrafyada var olmak için büyük bedeller ödeyen Türk Milletinin; her karış toprağı şehitlerin kanıyla sulanmış vatan topraklarını milletin iradesi dışında hiçbir güce teslim etmemiş bunu son olarak 4 yıl önce milletin özgür iradesini hedef alan FETÖ terör örgütü hain darbe girişiminde bir kez daha göstermiştir.

Allah’a şükürler olsun aziz milletimiz, cesareti, feraseti ve bin yıldan bu yana sahip olduğu birlik ve beraberlik şuuruyla bu fitneyi durdurdu. Milletimiz, demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına kutsal bildiği değerlerini savundu. 15 Temmuz gecesi ülkemizin birliğini, milletimizin kardeşliğini hedef alan ihanet odakları şimdiye kadar bir karış toprağını düşmana terk etmeyen milletimizin, bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla vatanını, toprağını ve değerlerini canı, kanı pahasına koruyup, kollayacağını bir kez daha gördü.

Ülkenin bütünlüğüne, milletin istiklal ve istikbaline kasteden bütün oluşumların ve terör örgütlerinin yok edilmesi için verilen her türlü mücadeleyi desteklediklerini milletimizin de bu mücadelede üzerine düşen görevi her zaman büyük bir özveriyle yerine getireceğine biliyor ve yaşıyoruz. Tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden milli direnişin kahraman şehitlerine Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMilletvekili Oğuzhan Kaya’nın “15 Temmuz” mesajı
Sonraki İçerikPerşembe Pazarı Eskisi Gibi Kendi Yerinde Kurulacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz