-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemAşutoğlu 15 Temmuz Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Aşutoğlu 15 Temmuz Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

- Google Reklamı -

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman AŞUTOĞLU mesajında; “Tarih boyunca bulunduğu coğrafyada var olmak için büyük bedeller ödeyen Türk Milletinin; her karış toprağı şehitlerin kanıyla sulanmış vatan topraklarını milletin iradesi dışında hiçbir güce teslim etmemiş bunu son olarak 4 yıl önce milletin özgür iradesini hedef alan FETÖ terör örgütü hain darbe girişiminde bir kez daha göstermiştir.

Allah’a şükürler olsun aziz milletimiz, cesareti, feraseti ve bin yıldan bu yana sahip olduğu birlik ve beraberlik şuuruyla bu fitneyi durdurdu. Milletimiz, demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına kutsal bildiği değerlerini savundu. 15 Temmuz gecesi ülkemizin birliğini, milletimizin kardeşliğini hedef alan ihanet odakları şimdiye kadar bir karış toprağını düşmana terk etmeyen milletimizin, bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla vatanını, toprağını ve değerlerini canı, kanı pahasına koruyup, kollayacağını bir kez daha gördü.

Ülkenin bütünlüğüne, milletin istiklal ve istikbaline kasteden bütün oluşumların ve terör örgütlerinin yok edilmesi için verilen her türlü mücadeleyi desteklediklerini milletimizin de bu mücadelede üzerine düşen görevi her zaman büyük bir özveriyle yerine getireceğine biliyor ve yaşıyoruz. Tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden milli direnişin kahraman şehitlerine Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu