ASLAN PARÇASI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA MİNDERE ÇIKIYOR

Sponsor

Bulgaristan’da başlayacak olan U23 grekoromen güreş Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Sungurlulu Samet Yaldıran, Salı günü 82 kilogramda mindere çıkıyor.

Güreş Antrenörü Çelebi Bayır, “Sporcuma ve ülkemizi temsil edecek olan tüm milli takım sporcularımıza başarılar diliyorum. Rabbim sırtınızı yere getirmesin, rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Bulgaristan’da başlayacak olan U23 grekoromen güreş Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Sungurlulu Samet Yaldıran, Salı günü 82 kilogramda mindere çıkıyor. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikTARİHİ SAAT KULESİ TEHLİKE SAÇIYOR
Sonraki İçerikSUNGURLU’YA 360 ADET TOKİ KONUTU YAPILACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz