Asel Unlu Mamülleri Hizmete Başladı

Sponsor

Sungurlu’da Asel Unlu Mamülleri Gözleme adlı işyeri Sunguroğlu Mahallesi Hal Caddesi No:38 adresinde hizmet vermeye başladı. İlyas-Yeter Demiroğlu çiftinin işyeri olan Asel Unlu Mamülleri’nde Katmer, Gözleme, Bükme, Simit ve Poğaça satışının yanı sıra toplu sipariş alınıyor.

İlyas ve Yeter Demiroğlu, “İşyerimiz yeni hizmete başladı ama vatandaşlarımızın ilgisi her geçen gün artıyor, birbirinden lezzeti ürünlerimize ilgi gayet güzel, bizlerde vatandaşımızın göstermiş oldukları ilgiyi karşılıksız bırakmayarak, ürünlerimizin lezzet kalitesini artırarak devam ediyoruz” dediler. Şimdilerde aranan damat tadını Asel Unlu Mamülleri Gözleme olarak sunmaktayız diyen Demiroğlu, uygun fiyat, temizlik ve lezzeti bir arada arayan tüm hemşerilerimizi iş yerimize davet ediyoruz. Vatandaşlarımız 0534 331 09 97 numaralı telefondan sipariş verebilirler diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikEV FARESİ YAKALANDI! PARALARA EL KONULDU
Sonraki İçerikHAYIRSEVER VATANDAŞ TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz