Aşağıfındıklı Köyü Kur’an Kursu ve İmam Evi Hizmet Açıldı

Sponsor

Aşağıfındıklı Köyü Camiler ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılan Kur’an Kursu ve İmam evi dualarla hizmete açıldı.

Cuma namazı sonrası yapılan açılışa Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkan vekili Ahmet Yılmaz, İl Müftüsü Muharrem Biçer, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur’an Kursu ve İmam evinin açılış kurdelesini Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve diğer protokol üyeleri birlikte keserken, Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer yapmış olduğu duanın ardından Kur’an Kursu ve İmam evi vatandaşların hizmetine açıldı.

Sponsor

Açılış sonrası Çorum Valisi Mustafa Çiftçi bir süre köylüler görüştükten sonra ilçeden ayrıldı.

Sponsor
Önceki İçerikŞehit Öğretmenler İçin Mevlit Okundu
Sonraki İçerikYasin Şahin, ” Öğretmenler Barış ve Aydınlanmanın Öncüleridir. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz