ARMAĞAN GRUP TİCARET’TEN USTALARA SEMİNER

Sponsor

Türkiye’nin renk otoritesi Filli Boya tarafından Sungurlu’da boya ve yalıtım ustalarına yönelik düzenlenen seminerde hem ürünler hem de uygulama teknik detayları hakkında bilgiler verildi.

Filli Boya, ustalarını yeni ürünlerle tanıştırmak ve daha iyi uygulamaları hayata geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği ‘Filli Boya Ustalar ile Buluşuyor’ seminerlerine devam ediyor.

Armağan Grup Ticaret tarafından Sungurlu’da ki boya ustalarının katıldığı seminerde, ustalara işlevsellikten uzaklaşmadan, daha yaratıcı, daha estetik ve daha iyi bir yaşam kalitesinin izinde arayışlar sunan Filli Boya ürünleri hakkında bilgiler verildi.Filli Boya yetkileri “Ustaların işini kolaylaştırmak, işlerini profesyonelce yapmalarını sağlamak için bu tür seminerler veriyoruz. Bu sayede ustalarla bayiler arasında birliktelik ve kaynaşmayı sağlamış oluyoruz. Ustalarımız buradan aldıkları bilgi birimiyle tüketiciye bu ürünleri anlatacak, tanıtacak ve uygularken de doğru ürünü doğru yerde kullanmasını bilecekler. Boya işini en ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Verdiğimiz bilgiler doğru şekilde uygulanırsa vatandaşa ulaşmamız daha çabuk olur ve işimiz kolaylaşır. Bizi vatandaşa ulaştıracak olan ustalarımız ve bayilerimizdir. Ayrıca bize her zaman destek olan Armağan Ticaret işletmecilerine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Sponsor

Bilgilendirme toplantısına katılan ustalara teşekkür eden Armağan Grup Ticaret işletmecisi İhsan Karaman; “ Sizlerle birlikte vatandaşlarımıza en iyi hizmeti yapmanın gururunu yaşıyoruz. Bilgilendirme toplantımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor, işleri dolayısıyla seminerimize katılamayan ustalarımız içinde bu tür seminerlerimizin devam edeceğini bildiririm” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikÇorum’da ‘Dünyanın En Dar Sokağı’ Açılıyor
Sonraki İçerikESNAF GÜNÜNDE,712 BİN TL DAĞITACAKLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz