Arifegazili’ye Mesire, Piknik ve Şenlik Alanı Yapılıyor

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Arifegazili Köyünde yapımı devam eden piknik ve şenlik alanında incelemede bulunarak, Muhtar Şükrü Yadigar’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Arifegazili Muhtarı Şükrü Yadigar, “Mesire, piknik ve şenlik alanımızda çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla hizmete devam ediyoruz” dedi.

Köyümüze yapmakta olduğumuz mesire, piknik ve şenlik alanımıza maddi ve manevi destekte bulunmak isteyen vatandaşlarımızın muhtarlığımıza irtibata geçmesi bekliyoruz diyen Muhtar Yadigar, destek sizlerden hizmet bizden. Köyümüzün sosyal faaliyetlerde ihtiyacı olduğu mesire, piknik ve şenlik alanımızı kısa sürede tamamlayıp, vatandaşımızın hizmetine açacağız” diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOTOMOBİL DEVRİLDİ : 1’İ AĞIR 2 YARALI
Sonraki İçerikŞANLIURFA GEZİLERİ BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz