Arifegazili’de Bir İlk Daha

Sponsor

Arifegazili’de bir ilk daha…
Muhtarlığa seçildiğinden beri yaptığı çalışmalar ve sosyal faaliyetler ile adından sıkça sözettiren Arifegazili muhtarı Şükrü Yadigar, şimdi de muhtarlığın öncülüğünde “Mantar üretim kursu” açtı.

Şükrü Yadigar yaptığı açıklamada; “Kursiyerlerimiz muhtarlığımızın öncülüğünde açılan bu kursa katılarak, mantar üretim tesisinde bu işin nasıl yapıldığını uygulamalı olarak öğreniyorlar.Umuyorum ki kurs sonunda Arifegazili’de kursiyerlerimiz bu işi yapmaya başlayacak, böylece hem aile ekonomisine hemde ülke ekonomisine fayda sağlayacaklardır.” dedi.

FOTO GALERİ

Sponsor
Önceki İçerik20 Kız Öğrenci, 2 Kız Öğrenciyi Demir Çubukla Bayıltana Kadar Dövdü
Sonraki İçerikAyyıldız’dan Ofisimize Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz