Aras, Sungurlu’da Esnafları Gezdi

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmalarına Sungurlu’da devam etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmalarına Sungurlu'da devam etti. | Sungurlu Haber
24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını hızlandıran MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, bugün Sungurlu’ya geldi. İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Aras, daha sonra beraberinde İlçe Başkanı Yasin Şahin ve partililerle beraber esnafları ziyaret etti.
Kendisine her daim ulaşılabilen bir milletvekili olacağının sözünü veren Aras, Milletvekili seçilmesi halinde Sungurlu’nun kalkınması, gelişmesi ve daha yaşanabilir bir şehir olması için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini anlattı.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Şarampole Uçtu : 2 Yaralı
Sonraki İçerik2 Gölete 10 Bin Sazan Yavrusu Bırakıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz