Araç Bakımında Taksit Fırsatı

Firmamız ERK Garaj ve araçlarınızın bakım koruma ihtiyaçları için en iyi hizmeti veren firmaların dijital platformu “arabamiyika”, aracına aşık olan araç sahiplerini buluşturan bir pazar yeri projesiyle, piyasada fark yaratmaya devam ediyor.

Abone Ol
ERK Garaj ve araçlarınızın bakım koruma ihtiyaçları için en iyi hizmeti veren firmaların dijital platformu “arabamiyika”, aracına aşık olan araç sahiplerini buluşturan bir pazar yeri projesiyle, piyasada fark yaratmaya devam ediyor. | Sungurlu Haber
Bakım Koruma Onarım Dezenfeksiyon Temizlik
ERK Garaj – ALC – Arabamı Yıka

Çorum’da ilklerin öncüsü olarak Araç Bakım Koruma Kaplama ve Yenileme alanlarındaki başarılı çalışmalarımız, çeyrek asırlık sektörel tecrübemiz, sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışan idari ve teknik kadrolarımızla, Çorum ve Bölgemize hizmet etmekten onur duymaktayız.

“arabamiyika” dijital pazarlama platformu ile imzalamış olduğumuz stratejik işbirliği anlaşması çerçevesinde, Nisan ayı sonuna kadar belirlenmiş ürün ve hizmet uygulamalarında, dilediğiniz karta 12 taksit, peşin fiyatına da 6 aya varan taksit seçeneği uygulayarak, motorlu araç sahiplerinin tüm temizleme, hijyen, koruma, kaplama, cam filmi, mini hasar, boyasız kaporta göçük düzeltme ve araç yenileme işlemlerinde, kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz.

Güvenilir ve yüksek kalitede ürün tercihi, satış ve satış sonrası süreçlerdeki garanti koşulları, tüm sektörel tecrübelerimizle, yeni adresimizdeki kurumsal yapımız, Türkiye’de 40 Servis Noktası yapılanmasıyla, ulusal markamız ALC  – Auto Life Center kurumsal kimliğimiz, tamamı eğitimli, donanımlı ve yeterlilik belgeli, idari ve teknik kadrolarımız, yenilenen interaktif dijital platformumuz www.erkgaraj.com websitemiz ve sosyal medya hesaplarımız @erkcarcare ile araç kullanıcılarının “Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler” sürecinde ihtiyaç duyduğu her alanda, daima yanınızdayız.

ERK Garaj ve araçlarınızın bakım koruma ihtiyaçları için en iyi hizmeti veren firmaların dijital platformu “arabamiyika”, aracına aşık olan araç sahiplerini buluşturan bir pazar yeri projesiyle, piyasada fark yaratmaya devam ediyor. | Sungurlu Haber

30 Nisan tarihine kadar tüm araç sınıflarını kapsayacak şekilde, organize edilen, kampanyalı ürün ve hizmet seçeneklerimizi, bütçenizi yormayacak şekilde 12 taksit ayrıcalığıyla “arabamiyika.com” üzerinden, diğer ihtiyaç duyabileceğiniz tüm uygulamalarımızı ise ERK Garaj, firmamız bünyesinde 4 taksit seçeneğiyle, siz değerli araç sahiplerine ve kullanıcılarına sunuyoruz.

Firmamız, referanslarımız, ürün ve hizmet içeriklerimize ulaşmak için tıklayınız.

Son gün 30 Nisan 2019…Unutmayınız.!

Kampanyaya katılım, detaylı bilgi, adresten alım, vale, randevu ve tüm sorularınız için, whatsapp iletişim hattımız, +90 506 914 92 70

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz