ARABA ÇARPAN KÖPEĞE BELEDİYE SAHİP ÇIKTI

Sponsor

Ankara-Samsun asfaltı üzerinde araba çarpan sokak köpeği Sungurlu Belediye ekipleri tarafından bulunduğu yerden alınarak Veteriner Hekimi Aydın Bahtiyar’a ulaştırıldı.

Arka bacağında kırık olduğu tespit edilen köpek ameliyat için Çorum’a gönderildi. Gerekli müdahaleler ve tedavi yapıldıktan sonra yaralı köpek bakım altına alındı.

Belediyeden yapılan açıklamada, “İlçemizde oldukça fazla meydana gelen bu tarz yaralanmalar üzüntü verici. Şoförlerimizin daha dikkatli araba kullanmaya ve hız yapmamaya davet ediyoruz” dendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN AĞAÇLANDIRMA SEFERBERLİĞİ
Sonraki İçerikWHATSAPP, GERİ ADIM ATMAYACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz