APARTMAN BOŞLUĞUNA DÜŞEN KEDİYİ İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI

Sponsor

Sungurlu’da bir apartmanın havalandırma boşluğuna düşen kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.


Fatih Mahallesi Uçar Sitesi’nde yaşayan ailenin zeytin isimli kedisi kayboldu. Havalandırma boşluğundan kedi sesi geldiğini duyan aile, mahsur kalan kediyi kendi imkanları ile kurtarmak için çaba sarf etti.

Kendi imkanlarıyla çıkaramayınca da Sungurlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinden yardım istedi. Kedi, kendisini kurtarmaya çalışan itfaiye ekiplerinden ilk etapta korksa da itfaiye tarafından balyoz yardımıyla duvar kırılarak mahsur kaldığı yerden çıkarıldı.

Sponsor

Sağlık durumu iyi olduğu gözlenen kedi, aileye teslim edildi.

Sponsor
Önceki İçerikBariyerlere Çarpan Otomobil Orta Refüje Devrildi : 1 Yaralı
Sonraki İçerikTEHDİT VE HAKARET İDDİASINA BİR TUTUKLAMA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz