-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemAnkara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediye Oluyoruz

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediye Oluyoruz

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş belediye olması için çalışmaların başladığı bildirildi.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner önceki gün İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Osman Kaçmaz, Büyükşehir Belediyesi Belko Air A.Ş. Genel Müdürü Kerim Yılmaz ile birlikte Ankara’da iftar programında bir araya geldi. Sungurlu’nun sorunlarının konuşulduğu toplantı da Ankara Büyükşehir Belediye ile Sungurlu Belediyesi’nin kardeş belediye olabilmesi için çalışmaların başladığı bildirildi.

Sungurlu Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin kardeş belediye olması için çalışmaların başladığı bildirildi. | Sungurlu Haberleri
İftar programının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Osman Kaçmaz, sosyal medya hesabından iki belediyenin kardeş olması için çalışmaların başladığını bildirdi. Kaçmaz, “Ankara BB ile Sungurlu Belediyesi’nin en kısa sürede kardeş belediye olması için çalışmalar başlamıştır” ifadelerini kullandı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner de ikili görüşmeleri sonucunda ileri ki günlerde Sungurlu için güzel gelişmelerin olacağını kaydetti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3074
EUR
28,8319
GBP
33,1632
RUB
0,2835
CNY
3,7382
JPY
0,1832

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu