Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediye Oluyoruz

Sponsor

Sungurlu Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş belediye olması için çalışmaların başladığı bildirildi.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner önceki gün İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Osman Kaçmaz, Büyükşehir Belediyesi Belko Air A.Ş. Genel Müdürü Kerim Yılmaz ile birlikte Ankara’da iftar programında bir araya geldi. Sungurlu’nun sorunlarının konuşulduğu toplantı da Ankara Büyükşehir Belediye ile Sungurlu Belediyesi’nin kardeş belediye olabilmesi için çalışmaların başladığı bildirildi.

Sungurlu Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin kardeş belediye olması için çalışmaların başladığı bildirildi. | Sungurlu Haber
İftar programının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Osman Kaçmaz, sosyal medya hesabından iki belediyenin kardeş olması için çalışmaların başladığını bildirdi. Kaçmaz, “Ankara BB ile Sungurlu Belediyesi’nin en kısa sürede kardeş belediye olması için çalışmalar başlamıştır” ifadelerini kullandı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner de ikili görüşmeleri sonucunda ileri ki günlerde Sungurlu için güzel gelişmelerin olacağını kaydetti.

Sponsor
Önceki İçerikKahvenzo, Kahve Tutkunlarının Uğrak Yeri Oldu
Sonraki İçerik Kamyona Çarpan Araç Su Kanalına Uçtu : 5 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz