Altyapıda Hedef Türkiye Finalleri

Sungurlu Belediyespor Genç Voleybol takımı Türkiye finallerine hazırlanıyor.
Türkiye 2. Voleybol ligindeki abileri 1. Lige çıkma mücadelesi verirken Sungurlu Belediyespor ‘da alt yapı genç Voleybol takımı ‘da Çorum il birinciliği ve daha sonra Türkiye finallerinde de mücadele etmek için yoğun bir çalışma programı içerisinde hazırlıklarını sürdürüyor.
Belediyespor Antrenörü Mustafa Özdemir nezaretinde çalışmalarını sürdüren genç voleybol takımında 1998-2003 doğumlu sporcular bulunuyor. Antrenör Mustafa Özdemir gazetemize yaptığı açıklamada, “Türkiye 2. Liginde Nagmalup Lider takımız 1. Lig yolunda başarıyla ilerliyor. Bayanlarda Bölge Lig takımızı oluşturduk, çalışmalarımız devam ediyor. Alt yapıdaki Genç Voleybol Erkekler takımımızda hedefini Türkiye finallerine gitme olarak belirledik. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.
Öncelikle, gençlerimizin Çorum’da yapılacak Gençler İl Birinciliğinde başarılı olmak için mücadelemiz olacak diyen Özdemir, “Daha sonra Türküye Finalleri hedefimiz olacak. Alt yapıdaki gençlerimizi bu hedefe doğrultusunda çalışma yapıyoruz. 2. Lig de 1. yarı bitti. 2. yarı 7 Ocak’ta başlıyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sungurlumuza layık olmak için Belediyespor Kulübü olarak, çalışmalarımıza haftanın 7 günü devam ettiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz