Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

ALTIN’A YATIRIM YAPIN !

İşletme sahibi Bayram Gülünay, yatırım konusunda kafası karışık olan vatandaşları altın almaya davet etti. Gülünay, altının garantili bir yatırım olduğunu belirtti.

ALTIN'A YATIRIM YAPIN ! » Sungurlu Haber

ALTIN, DOLARLA BERABER ARTIYOR
Küçük yatırımcıların paralarını altına yatırmalarını tavsiye eden Gülünay, “Uzun vadede altında kaybetme ihtimali yok. Türkiye’de döviz kurları sürekli artıyor. Altın uluslararası piyasalarda dolar ile alınıp satılır. Dolar kuru arttığından ötürü altın fiyatının da artması gerekiyor. Altın artık ekstra garantili bir yatırım haline geldi. Uluslararası arenadaki fiyatların artması ve döviz kurundaki artışlar altını karlı hale getiriyor” diye konuştu.

ALTIN'A YATIRIM YAPIN ! » Sungurlu Haber

VERİMLİ MADENLER AZALDI
Gülünay, altın açısından verimli madenlerin yüzde 90’ının kullanıldığını söyleyerek, “Şu anda artık daha verimsiz madenlerden altın çıkartılıyor. Dolayısıyla altının üretim maliyeti artıyor. Dünyadaki altın stoklarının çoğu merkez bankalarında duruyor. Altın arzında sıkıntı olmasa da üretimde sıkışıklık yaşanması muhtemel. Bu da altın fiyatlarının aşağıya düşmesini engelliyor. Dünyadaki ekonomik krizlerden de altın prim yapıyor” şeklinde konuştu.

ALTIN'A YATIRIM YAPIN ! » Sungurlu HaberALTIN'A YATIRIM YAPIN ! » Sungurlu HaberALTIN'A YATIRIM YAPIN ! » Sungurlu Haber

İlgili İçerikler

Şehit Aybüke Yalçın Sanat Merkezi Açıldı

Safa Özhazinedar

Belediyespor Gol Oldu Yağdı : 8-0

Safa Özhazinedar

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner Personeliyle Bayramlaştı

Safa Özhazinedar

BAŞKAN YANGINZEDE AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Safa Özhazinedar

Hızlı Tren 23 Köyden Geçecek

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar