ALTIN’A YATIRIM YAPIN !

Sponsor

İşletme sahibi Bayram Gülünay, yatırım konusunda kafası karışık olan vatandaşları altın almaya davet etti. Gülünay, altının garantili bir yatırım olduğunu belirtti.

Gülünay Kuyumculuk sahibi Bayram Gülünay, altının garantili bir yatırım olduğunu belirterek,'Elinde birikimi bulunan yerli yatırımcıya altın almasını tavsiye ediyorum' dedi | Sungurlu Haber

ALTIN, DOLARLA BERABER ARTIYOR
Küçük yatırımcıların paralarını altına yatırmalarını tavsiye eden Gülünay, “Uzun vadede altında kaybetme ihtimali yok. Türkiye’de döviz kurları sürekli artıyor. Altın uluslararası piyasalarda dolar ile alınıp satılır. Dolar kuru arttığından ötürü altın fiyatının da artması gerekiyor. Altın artık ekstra garantili bir yatırım haline geldi. Uluslararası arenadaki fiyatların artması ve döviz kurundaki artışlar altını karlı hale getiriyor” diye konuştu.

Sponsor

Gülünay Kuyumculuk sahibi Bayram Gülünay, altının garantili bir yatırım olduğunu belirterek,'Elinde birikimi bulunan yerli yatırımcıya altın almasını tavsiye ediyorum' dedi | Sungurlu Haber

VERİMLİ MADENLER AZALDI
Gülünay, altın açısından verimli madenlerin yüzde 90’ının kullanıldığını söyleyerek, “Şu anda artık daha verimsiz madenlerden altın çıkartılıyor. Dolayısıyla altının üretim maliyeti artıyor. Dünyadaki altın stoklarının çoğu merkez bankalarında duruyor. Altın arzında sıkıntı olmasa da üretimde sıkışıklık yaşanması muhtemel. Bu da altın fiyatlarının aşağıya düşmesini engelliyor. Dünyadaki ekonomik krizlerden de altın prim yapıyor” şeklinde konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikWhatsApp, Parmak İzi ile Giriş Yapma Özelliğini Android için Yayınladı
Sonraki İçerikAşutoğlu’ndan Emniyete Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz