-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"Allah şahit olsun bu seçimin sonunda  samimiyet,sevgi ve vefa kazanacak"

“Allah şahit olsun bu seçimin sonunda  samimiyet,sevgi ve vefa kazanacak”

- Google Reklamı -

Gittiği her evde yoğun bir ilgiyle karşılaşan Şahiner, 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verirken, seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi vererek vatandaşlardan 5 yıl daha istiyor.
Şahiner, “Daha güzel ve güneşli yarınları konuşuyoruz. Nerede bir insanımız varsa orada biz varız, orada hizmetlerimiz var!‬ Güzel Sungurlumuzun her yerindeyiz. Birlikteliğimiz daim olsun” dedi. 


Seçim startını verdiğimiz günden beri,sizler tarafından bu kadar sevgiyle ve saygıyla karşılanmamız yüreğimi öyle büyüttü ki inanamazsınız diyen Şahiner, “Kendimi size o kadar sorumlu ve mesul görüyorum ki Allah şahit olsun sizin için yine çok çalışacağım. Bu seçimin sonunda İYİ’lik, sevgi ve saygı kazanacak” dedi.
Yaklaşık bir haftadır farklı siyasi görüşlere mensup olan ve 31 Mart seçimlerinde Şahsımıza destek vereceklerini belirten çok sayıda dostlarımız olmuştur diyen Şahiner, “Ne kadar güzel bir Belediyecilik yaptığımızın kanıtı olan bu gibi gelişmeler gücümüze güç katmaktadır. Barışın, sevginin ve birlik beraberliğin ön plana çıktığı, daha güzel katılımların yaşanacağı güzel günler yakındır. Allah’ın izni, sizlerin desteği ile Sungurlu’da hizmetlerimiz artarak devam edecektir.” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu