“Allah şahit olsun bu seçimin sonunda  samimiyet,sevgi ve vefa kazanacak”

Sponsor

Gittiği her evde yoğun bir ilgiyle karşılaşan Şahiner, 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verirken, seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi vererek vatandaşlardan 5 yıl daha istiyor.
Şahiner, “Daha güzel ve güneşli yarınları konuşuyoruz. Nerede bir insanımız varsa orada biz varız, orada hizmetlerimiz var!‬ Güzel Sungurlumuzun her yerindeyiz. Birlikteliğimiz daim olsun” dedi. 


Seçim startını verdiğimiz günden beri,sizler tarafından bu kadar sevgiyle ve saygıyla karşılanmamız yüreğimi öyle büyüttü ki inanamazsınız diyen Şahiner, “Kendimi size o kadar sorumlu ve mesul görüyorum ki Allah şahit olsun sizin için yine çok çalışacağım. Bu seçimin sonunda İYİ’lik, sevgi ve saygı kazanacak” dedi.
Yaklaşık bir haftadır farklı siyasi görüşlere mensup olan ve 31 Mart seçimlerinde Şahsımıza destek vereceklerini belirten çok sayıda dostlarımız olmuştur diyen Şahiner, “Ne kadar güzel bir Belediyecilik yaptığımızın kanıtı olan bu gibi gelişmeler gücümüze güç katmaktadır. Barışın, sevginin ve birlik beraberliğin ön plana çıktığı, daha güzel katılımların yaşanacağı güzel günler yakındır. Allah’ın izni, sizlerin desteği ile Sungurlu’da hizmetlerimiz artarak devam edecektir.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Gençleri Denedi
Sonraki İçerikÖztaş, Hastaneye Canlandırma Cihazı Bağışladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz