“Allah Hayırlarınızı Kabul Eylesin”

'Gönülden Gönüle Ramazan Ayı' Sungurlu gönül sofrası etkinliği sona erdi.

Sponsor

Kırım Türkleri Gönüllüleri tarafından Ramazan ayı münasebeti ile hayırsever iş insanlarının katkıları ile başlatılan gönül sofrası etkinliği sona erdi.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren Hüsnü Güngör, “Ramazan boyu toplam adaklık kurban eti ile 270 kg Et, 45 paket un, 23 adet temel gıda paketi, Giyim ve tekstil, 29 gün boyunca yaklaşık 750 yaşlı ve ihtiyaç sahibi aileye, gündelik maliyeti 400-700 TL arası ortalama 25 kişilik 4 çeşit sıcak yemek ikramı, Çocuklara yönelik 23 Nisan ulusal egemenlik bayram hediyesi Harçlığı, İhtiyaç sahibi 12 Evladımızı bayramlık baştan ayağa giyimi, Bayramlık çikolata kolonya şekeri”Ramazan günlerinde soframıza köprü olan tüm hayırsever iş insanlarımıza teşekkür ediyorum diyen Güngör, “Hayır hasenatlarının, iki cihanda kendilerine zırh olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Allah hepinizden razı olsun. Allah hayırlarınızı kabul eylesin. Dua yolunda yol olduğunuz, yol aldığınız için Allah sayılarınızı artırsın” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU SOKAKLARI BOMBOŞ(FOTO GALERİ)
Sonraki İçerikYeni Bir Facebook Skandalı Ortaya Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz