“Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin”

Sponsor

Kahvaltı programında konuşan Başkan Şahiner,”Sözümüz var! Dün olduğu gibi yarın da birlikte yöneteceğiz.Bacılarımızın gözlerindeki umut, yüreklerindeki heyecan bizleri mutlu ediyor.Memleket bizimle, biz memleketleyiz.”ifadelerine yer verdi.

Seçim bitince yine yüz yüze bakacak olan bizleriz. 24 saat kapım ve telefonum hepinize açıktır diyen Başkan Şahiner, Belediye başkanlığına yine adayım. Allah izin verirse bir beş yıla daha talibiz. Kimseyi ayırt etmeden, A parti, B parti demeden bu zamana kadar gayretle çalıştık. Sungurlu ve mahalleniz için yapacaklarımızı güzellikle anlatarak, hoşgörü ortamında bir seçim geçirelim. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Katılımınız içinde çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Devrildi : 1 Yaralı
Sonraki İçerikEryiğit, Okul ve Kurum Müdürleri İle Bir Araya Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz