Akkaşoğlu, “Benim Bu İli ve İlçeyi Taşımaya Gücüm Yeter”

Sponsor

MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Sungurlulu hemşerimiz Döndü Akkaşoğlu, “Milletvekili seçilirsem eğer, benim bu ili ve ilçeyi taşımaya gücüm yeter.” dedi.
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisinden Çorum Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Akkaşoğlu gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Akkaşoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Mensubu olmaktan onur duyduğum MHP Çorum Milletvekili Aday Adaylığımı 27 Nisan 2018 tarihinde yapmış olmama rağmen açıklamanın 3 Mayıs Türkçüler Gününde yapılması son derece manidar olmuştur. Çorum’da birbirinden kıymetli vekil aday adayları abilerim, kardeşlerim dostlarım her birimiz MHP‘nin bilge lideri Devlet Bahçeli’nin sözü olan Cumhurbaşkanı seçimlerine Recep Tayyip Erdoğan’a oy isteyeceğiz. Hem de MHP Çorum vekillerini TBMM’ye göndermek için MHP’ye oy isteyeceğiz. Çorum’da en son seçim başarımız 1999 yılı yani 19 yıl önce de kaldı. 19 plakalı ilimizin 19 yıllık MHP hasretini sona erdirerek Çorum vekillerini Meclise göndereceğiz.

MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Sungurlulu hemşerimiz Döndü Akkaşoğlu, “Milletvekili seçilirsem eğer, benim bu ili ve ilçeyi taşımaya gücüm yeter.” dedi. | Sungurlu Haber
Çorum’da MHP büyük bir teveccüh gösterecek. Sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah partimizi Türkiye genelinde de muvaffak etsin. Türkiye’nin MHP’ye bilge lideri Devlet Bahçeli’ye ihtiyacı var. Cumhur ittifakı liderimizin sözü adayımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’dır. Bizimde sözümüzdür.”

Sponsor
MuhabirVolkan Hançeroğlu
Önceki İçerikEğitim Semineri Sertifika Töreniyle Sona Erdi
Sonraki İçerikAkkaşoğlu Ziyaretlerine Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz