-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetAkkaşoğlu, "Benim Bu İli ve İlçeyi Taşımaya Gücüm Yeter"

Akkaşoğlu, “Benim Bu İli ve İlçeyi Taşımaya Gücüm Yeter”

- Google Reklamı -

MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Sungurlulu hemşerimiz Döndü Akkaşoğlu, “Milletvekili seçilirsem eğer, benim bu ili ve ilçeyi taşımaya gücüm yeter.” dedi.
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisinden Çorum Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Akkaşoğlu gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Akkaşoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Mensubu olmaktan onur duyduğum MHP Çorum Milletvekili Aday Adaylığımı 27 Nisan 2018 tarihinde yapmış olmama rağmen açıklamanın 3 Mayıs Türkçüler Gününde yapılması son derece manidar olmuştur. Çorum’da birbirinden kıymetli vekil aday adayları abilerim, kardeşlerim dostlarım her birimiz MHP‘nin bilge lideri Devlet Bahçeli’nin sözü olan Cumhurbaşkanı seçimlerine Recep Tayyip Erdoğan’a oy isteyeceğiz. Hem de MHP Çorum vekillerini TBMM’ye göndermek için MHP’ye oy isteyeceğiz. Çorum’da en son seçim başarımız 1999 yılı yani 19 yıl önce de kaldı. 19 plakalı ilimizin 19 yıllık MHP hasretini sona erdirerek Çorum vekillerini Meclise göndereceğiz.

MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Sungurlulu hemşerimiz Döndü Akkaşoğlu, “Milletvekili seçilirsem eğer, benim bu ili ve ilçeyi taşımaya gücüm yeter.” dedi. | Sungurlu Haberleri
Çorum’da MHP büyük bir teveccüh gösterecek. Sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah partimizi Türkiye genelinde de muvaffak etsin. Türkiye’nin MHP’ye bilge lideri Devlet Bahçeli’ye ihtiyacı var. Cumhur ittifakı liderimizin sözü adayımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’dır. Bizimde sözümüzdür.”

TRY - Türk Lirası
USD
27,3138
EUR
28,6963
GBP
33,1402
RUB
0,2814
CNY
3,7368
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu