Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Akcan ve Çiftçi’den Büyük Başarı…

9-11 Kasım 2018 tarihlerinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde, Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve Dilkur Akademi iş birliği ile düzenlenen 2. Uluslar arası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresinde “Sosyal Bilimler” alanında “Eski Türklerde Yönetim ve Siyasetteki Kadın Üzerine Bir İnceleme” adlı bildiriyi hazırlayan Dr. Öğretim üyesi Gamze Ebru Çiftçi ve Öğretim görevlisi Ayten Akcan’a, bilim kurulu tarafından en iyi bildiri ödülü verildi.

Akcan ve Çiftçi'den Büyük Başarı... » Sungurlu Haber
Dr. Öğretim üyesi Çiftçi ve Akcan, Nevşehir’de 3 gün süren kongre sonunda hazırlamış olduğumuz “Eski Türklerde Yönetim ve Siyasetteki Kadın Üzerine Bir İnceleme” adlı bildirimiz en iyi bildiri ödülüne layık görülmesi bizleri son derece memnun etti. Bu başarımızda bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ve Yüksekokulumuz müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer’e teşekkürlerimizi sunarız dediler.

İlgili İçerikler

Sungurlu MYO Müdürü Değişti

Safa Özhazinedar

620 Öğrencinin Doğum Günü Kutlandı

Safa Özhazinedar

Öğretmenler Günü Kutlanacak

Safa Özhazinedar

Şahiner, Yüksekokul Görevlileri ve Ööğrenciler ile Kahvaltıda Buluştu

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Safa Özhazinedar

Ziya Selçuk: “Ders Saatleri Azalacak, Teneffüs Saati Artacak”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar