Ak Parti’den İlk Aday Adayı Kilit Oldu

Sponsor

Ankara’da inşaat sektöründe faaliyet yürüten Arifegazili doğumlu Kadir Kilit, Ak Parti’den Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
Ak Parti İlçe binasında yapılan Aday adaylığı açıklamasına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın kolları başkanı Hamide Uzun , Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli, önceki dönem ilçe başkanları, ilçe yönetimi ve çok sayıda partililer katıldı.

Ak Parti’den Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Kadir Kilit, “Sungurlu’ya hizmet için, başımı huzurla yastığa koymak için canımı dişime takıp çalışmak, hizmet etmek istiyorum. Hedeflerim var, hayallerim var. Ne mutlu ki içimde Sungurlu’ya hizmet aşkım var” dedi.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için Ak Parti Sungurlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuruları dün başladı. İlk Aday Adayı Ankara'da ikamet eden Arifegazili Kadir Kilit oldu. | Sungurlu Haber
“Hizmet aşkımız, yüreğimizi daha da yufkalaştırıyor diyen Kilit, partimiz ve milletimiz onaylarsa inşallah hizmet aşkıyla yolumuza devam edeceğiz. Sonuç ne olursa olsun kalan ömrümü partimin bir neferi olarak milletime hizmet yolunda geçireceğim” şeklinde konuştu.

Sponsor

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için Ak Parti Sungurlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuruları dün başladı. İlk Aday Adayı Ankara'da ikamet eden Arifegazili Kadir Kilit oldu. | Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan da 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi Belediye Başkanlığına aday adaylarına başarılar diyerek, ilçe teşkilatı olarak her adayımıza eşit mesafede olacaklarını söyledi.
Özkan, Ak Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Kadir Kilit’e de başarılar dileyerek tebrik etti.

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor İçin Destek İstediler
Sonraki İçerikBaşhekimin Aracına Çirkin Saldırı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz