Ak Parti’den 18 Mart Şehitleri Anma Günü Programı

Sponsor

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini anma programında bir araya geldi.
Sungurlu Özel İdare Konferans Salonunda düzenlenen programa TBMM Amiri ve Çorum Milletvekili Salim Uslu, İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Oda Başkanları, Sungurlu Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağrıöz ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma programında konuşma yapan İlçe Başkanı Özkan, Çanakkale’nin özünün, Çanakkale’nin inancının Çanakkale’de ki iradenin Mekke’nin fethinden başladığını belirterek, “İslam aleminde hiçbir şeye zülüm olmamıştır. Mekke’nin fethinde olsun, İstanbul’un fethinde olsun ve de Çanakkale’ de olsun hiçbir şekilde Müslümanlar zülüm yapmamıştır. Çanakkale’de, Türk askeri yaralı düşman askerini siperine sırtında taşımıştır. Bizler tarihimizi iyi okuyalım ve bundan ders çıkartalım. Gerçekten çok şanlı bir geçmişe, ülke topraklarına ve ecdada sahibiz. Bunun için hem tarihimize hem de bizler için canlarını feda eden, kendi vücutlarını düşmana siper eden ecdadımıza sahip çıkmaya devam etmeliyiz. Ben bu anlamda tekrar bizler için vatan toprakları için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.
Program okunan şiirlerin arından slayt gösterisi ile son buldu.

Sponsor
MuhabirVolkan Hançeroğlu, Tuncay Çatal
Önceki İçerikTemsilcimiz Finallere Kötü Başladı
Sonraki İçerikSungurlu Belediyespor : 3 – Seyhan Belediyespor : 1
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz