Ak Parti’de Özsarı Dönemi

Sponsor

İlçe Başkanlığı görevine atanan Metin Özsarı yaptığı açıklamada:

“Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak hepimiz kendimize çeki düzen vermek zorundayız. Ak Partimizin adındaki kalkınma sözü hem milletimizin refah seviyesini yükseltti hem de devletimizi itibarlı hale getirdi. Milletimizin refahının yükselmesiyle birlikte özgürlük alanları da genişledi. Adaletli yönümüzle de milletimize kendimizi ispat ettik. Biz önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Önce kendimiz dürüst, ahlaklı olacağız sonra başkalarından isteyeceğiz. Teşkilat olarak bunu yaplmalıyız ki vatandaşlarımız ve Cumhurbaşkanımıza layık bir dava neferleri olabilelim.

Ak Parti Çorum İl Yönetim Kurulu 30/11/2018 tarihi itibari ile toplanarak, İlçe Başkanı İlyas Özkan'ın İl Başkanlığına 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlere aday adayı olması sebebi ile verdiği dilekçeye istinaden 29/11/2018 tarihinde istifası kabul etti. Tüzük gereği İlçe Başkanlığı görevine Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Metin Özsarı İlçe Başkanı olarak atandı. | Sungurlu Haber

Sponsor

2019 seçimlerinin Türkiye için önemli kritik bir kavşak olduğunu belirterek, bu seçimlerden zaferle çıkmak için gece gündüz demenden çalışacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gücüne güç katarak 2019 yılını en iyi şekilde atlatmak istediklerini ifade ederek, “Artık tüm teşkilatımızla 2019 yılına kenetleneceğiz. Hem Türk milletinin hem dünya mazlumlarının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Biz bu millet için ne yapsak azdır. Gecemizi gündüzümüze katarak bu millet için çalışacağız. Milletimizle gönül gönüle en güzel şekilde kucaklaşarak yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Özsarı açıklamasında; “31 mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni Teşkilat Görev Dağılımı Aşağıdaki Şekildedir.

İlçe Başkanı – Metin Özsarı

İlçe Siyasi Hukuki İşler Başkanı – Mevlüt Göyhan

İlçe Teşkilat Başkanı – Mehmet Kaplan

İlçe Seçim İşleri Başkanı – Adem Kuzay

İlçe Tanıtım Medya Başkanı – Halil Buğrahan Kopan

İlçe Sosyal Politikalar Başkanı – Ramazan Kayretli

İlçe Yerel Yönetimler Başkanı – Alaettin Tosundereoğlu

İlçe Ekonomi İşler Başkanı – Sevim Koçak

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı – İlyas Yağlı

İlçe Mali ve İdari İşler Başkanı – Mehmet Sarıtepeci

İlçe Sekreterlik Başkanı – Fatih Atalay

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi – Esad Furkan Büyükçınar

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi – Haydar Dölkeleş

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi – Sefa Okcan

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi – Abdulkadir Vargeloğlu

Sponsor
Önceki İçerikGençler Lige 3 puanla başladı
Sonraki İçerikKayıbeyi, MHP’den Aday Adaylığını Açıklayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz