Ak Parti’de Miting Coşkusu

Sponsor

Mitingde konuşan Ak Parti ilçe Başkanı İlyas Özkan, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli bir dönüm noktası olacağını söyledi. Seçimden sonra Türkiye’nin şahlanışa geçeceğini ifade eden Özkan “24 Haziran seçimi bizim için önceki seçimlerden çok farklı. Çok önemli, çok özel bir seçim. Özelikle Sungurlu için daha da önemli bir seçim. Bunun iki nedeni var. Birincisi artık ülkemiz için yeni bir dönem başlıyor. 24 Haziran seçimleri ile birlikte yeni bir sistem olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçiyoruz. 16 Nisan referandumunda kabul ettiğimiz yeni sisteme. Yani, Türkiye’nin önündeki tüm engelleri tamamen kaldıracak, Türkiye’yi şahlanışa geçirecek yeni bir sisteme adım atıyoruz. İşte bu yüzden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Vakit Türkiye Vakti diyerek 2019’da yapılması planlanan seçimleri 24 Haziran 2018 tarihine aldı.” diye konuştu.

Ak Parti Milletvekili Adayları Sungurlu'da miting düzenledi. | Sungurlu Haber

İl Başkanı Karadağ, “Şuna inanıyorum hem Sungurlu’da hem de Çorum’da milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oylarımızı rekor seviyede arttıracağız. Türk milleti her zaman için lider ruhludur. Yönetmeye meyillidir. Ama şu daha önemli eğer Türk milleti özüyle sözüyle kendi vatanına milletine sadece hizmet etmek düsturuyla eğitilmiş bir bireyse bu çok daha önemli. Sungurlu’da rekor seviyede oy alarak bu milliyetçi muhafazakar ittifakı, cumhur ittifakı bayrağını göndere çekeceğiz” diye konuştu.

Sponsor

– Milletvekili Adaylarına Büyük Destek
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayları Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım Sungurlu’da coşkuyla karşılandı. Milletvekili Adayları, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, İlçe Başkanı İlyas Özkan meydanı dolduran Sungurlu halkına hitap ederek, 24 Haziran seçimleri destek istediler.

Ak Parti Milletvekili Adayları Sungurlu'da miting düzenledi. | Sungurlu Haber

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Sungurlu’yu çok heyecanlı gördüğünü kaydederek, “Bana 12 yıldır sahip çıkıyorsunuz. Sizden adaylarımıza da sahip çıkmanızı istiyorum” dedi.
24 Haziran’ın hak ile batılın mücadelesi olduğunu ifade eden Ceylan, “Bu seçim yeniden diriliş seçimidir. Dünyadaki tüm mazlumlar Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a muhtaçtır. Hizmetlerimizi saymak istemiyorum . Hizmetler yapılır, artık mesele Türkiye’yi ayakta tutma, parçalatmama, şuan ki huzuru ve mutluluğumuzu koruma meselesidir” diye konuştu.
Konuşmasının sonunda 24 Haziran için destek isteyen Ceylan, “Biz diri ve birlik olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacağız. Bizimle yola devam mı?” sorusu üzerine Sungurlular hep bir ağızdan “Varız” diye karşılık verdiler.

Çorum Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, “Öyle bir davada, öyle bir yoldayız ki ne kadar hamd etsek azdır. Recep Tayyip Erdoğan gibi bu ümmetin umudu, mazlum milletlerin umudu bir insanın yol arkadaşıyız. Sungurlumuzun sorunlarını biliyorum. Milletvekili arkadaşlarımızla birlik beraberlik içerisinde Sungurlu’nun sorunlarına çözüm üreteceğiz. Bütün bunları da yaparken Sungurlu’da birliği beraberliği kardeşliği sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 15 Temmuz’da hain darbe girişimine karşı dik duran milletimiz, 24 Haziran’da bir kez daha bu hain tuzakların önüne set çekerek Türkiye üzerinde oyun oynamaya çalışanlara en güzel cevabı sandıkta verecek” dedi.

Çorum Milletvekili Adayı Serap Yıldırım ise, “24 Haziran’da yapılacak olan seçimler tarihi önem arz ederken, aynı zamanda yeni ve güçlü bir Türkiye’nin başlangıcı olacaktır. Genç, dinamik ve parti içinden gelen bir kişi olarak, ülkeme ve memleketime hizmet etmek amacıyla bu yola çıktım. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Yakıt Tankerine Çarptı : 1 Yaralı
Sonraki İçerikMHP Teşkilatı Muhtarlarla Yemekte Buluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz