Ak Parti Teşkilatından Başhekim Batıbay’a ziyaret

Ak Parti İlçe Teşkilatı tam kadro Sungurlu Devlet Hastanesi’ne gelerek başhekim Batıbay’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Ak Parti İlçe başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun ve yönetim kurulu üyeleri Sungurlu Devlet Hastanesi’ne atanan Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Abone Ol

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan başhekim Batıbay ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyarette bulunduklarını belirterek, “Hastanemize başhekim olarak atanan Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay’a arkadaşlarımızla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sungurlu Devlet Hastanesi bölgede çağı yakalamış yetişmiş personeli ile güzel hizmetler veriyor. Bu Hizmetlerin devamı için bizlere düşecek görev varsa bizler bu konuda hazırız” dedi.

Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hastanemiz İdarecisi, personeli ve Doktor kadrosu ile ilçe halkına en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiştir. Çıtayı yüksek tutarak yeni hizmetler için çalışmalarımız devam ediyor. Ak Parti ilçe teşkilatının yapmış olduğu ziyaretten dolayı ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz