-0.6 C
Sungurlu
28/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemAk Parti Teşkilatı İnsan Hakları Günü Etkinliğine Katıldı

Ak Parti Teşkilatı İnsan Hakları Günü Etkinliğine Katıldı

- Google Reklamı -

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sarıtepeci ve yönetim kurulu üyeleri Dünya İnsan Hakları Günü etkinliğine katıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sarıtepeci ve yönetim kurulu üyeleri Dünya İnsan Hakları Günü etkinliğine katıldılar. | Sungurlu Haberleri
Ankara ATO kongre salonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Bin Ali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilen Dünya İnsan Hakları Günü etkinliğine Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sarıtepeci ve yönetimi tam kadro etkinlikte yer aldılar.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kudüs’ü Müslümanlara ve diğer dinlerin mensuplarına zindan edenler, ellerine bulaşan kanı asla temizleyemeyeceklerdir.” dedi.
Erdoğan, ATO Kongre Salonunda, AK Parti İnsan Hakları Başkanlığınca düzenlenen “Dünya İnsan Hakları Günü” etkinliğinde yaptığı konuşmada, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana Filistin ve özellikle de Kudüs’ün büyük acılara maruz kaldığını, yüreklerden hep feryatların yükseldiğini belirtti.
Mavi göklere giden güvercinlerin hep tertemiz döneceğini ifade eden Erdoğan, “Kudüs’ü Müslümanlara ve diğer dinlerin mensuplarına zindan edenler, ellerine bulaşan kanı asla temizleyemeyeceklerdir.” ifadesini kullandı.
Erdoğan, ABD’nin Kudüs kararı ile dökülen kana ortak olduğunu belirterek, “Biz bu kararı asla tanımıyoruz, tanımayacağız. Başkan Trump’ın bu açıklaması bizi bağlamaz. Kudüs’ü de İslam dünyasını da bağlamaz. Sen çalarsın, sen oynarsın. Olay bu.” diye konuştu.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu