Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör; “Cennet anaların ayakları altındadır”

Sponsor

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanlığı hastanede karanfil dağıttı.

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Ak Parti Osmancık İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Güngör, Ak Parti Osmancık İlçe Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel ve parti üyeleri, Osmancık İlçesinde ve hastanede 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanlığı hastanede karanfil dağıttı. | Sungurlu Haber

Sponsor

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör yaptığı açıklamada; “8 Mart, aynı zamanda kadınların erkeklerle eşit hakka sahip olma mücadelesinin başlangıcıdır.” dedi. Başkan Güngör, “Cennet anaların ayakları altındadır.” buyruğuna inanan bir millet ve kadınları her zaman baş tacı eden bir medeniyetin mensupları olarak, senede bir gün kadın haklarından bahsetmek, onların sıkıntılarını anlamaya çalışmak yerine, her gün kadın haklarını savunmak gerektiğini ifade etti.

Sponsor
MuhabirVolkan Hançeroğlu
Önceki İçerikEmniyet Kemeri Hayat Kurtarır
Sonraki İçerikFinallerin Maç Programı Belli Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz