-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetAk Parti İstişare Toplantısını Geniş Katılımla Gerçekleştirdi

Ak Parti İstişare Toplantısını Geniş Katılımla Gerçekleştirdi

- Google Reklamı -

Ak Parti İlçe binasında yapılan Kasım ayı istişare toplantısına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Gençlik Kolları başkanı Rıfat Sarıyerli, Belediye Başkan aday adayları Fatih Başak, Ramazan Kelepircioğlu, Zeki Erayhan, Muammer Çuhacı, Veysel Dorukoğlu, İlyas Sarıyerli, ilçe yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri Ünal Cevizci ve Aziz Sarıyüce, mahalle başkanları ve çok sayıda partililer katıldı.

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığının Kasım ayı ilçe istişare toplantısı geniş katılım ile gerçekleştirildi. | Sungurlu Haberleri

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kasım ayı İlçe teşkilatının faaliyetlerini bilgilendirme üzere yaptığı konuşmasında; Ak Parti İlçe teşkilatı olarak göreve geldikleri bu zamana kadar çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, “Kadın kolları ve Gençlik kolları ile koordineli Mart ayında yapılacak yerel seçim çalışmalarına devam ettiklerini, Kadın kolları teşkilatımız çalmadık kapı, girmedikleri ev bırakmıyorlar, gençlerimiz yine aynı her programımızda çalışmamızda bizlerin yanında oluyorlar. Partimizin kurucu başkanları, önceki dönem görev yapmış ilçe başkanları yine çalışmalarımızda bizlere destek veriyorlar. İlçe Başkanı olarak hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yine birlik beraberlik içerisinde teşkilatımız ve belediye aday adaylarımız ile birlikte Sungurlu Belediyesini kazanıp, tekrardan Ak parti bayrağımızı belediyemize asacağız” diye konuştu.

- Advertisement -

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığının Kasım ayı ilçe istişare toplantısı geniş katılım ile gerçekleştirildi. | Sungurlu Haberleri

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın faaliyet bilgilendirme konuşmasından sonra Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun ve Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli birer konuşma yaptılar.
Toplantı Belediye Başkan Aday adayların sırasıyla birlik beraberlik konuşması ile devam etti. Belediye Başkan aday adayları verdikleri sözü tekrarlayarak konuşmalarında, “Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylık görevini kime tevdi ederse biz o adayımızın arkasındayız. Bizlere ne görev verilirse yapmaya hazırız” dediler.
Belediye aday adayların konuşmasının ardından önceki dönem yönetim kurulu üyesi şair Bekir Sami Ünsal’ın (HAKSÖYLER) şiir dinletisi ve yapılan dua ile toplantı sona erdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu