Ak Parti İstişare Toplantısını Geniş Katılımla Gerçekleştirdi

Sponsor

Ak Parti İlçe binasında yapılan Kasım ayı istişare toplantısına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun, Gençlik Kolları başkanı Rıfat Sarıyerli, Belediye Başkan aday adayları Fatih Başak, Ramazan Kelepircioğlu, Zeki Erayhan, Muammer Çuhacı, Veysel Dorukoğlu, İlyas Sarıyerli, ilçe yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri Ünal Cevizci ve Aziz Sarıyüce, mahalle başkanları ve çok sayıda partililer katıldı.

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığının Kasım ayı ilçe istişare toplantısı geniş katılım ile gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Kasım ayı İlçe teşkilatının faaliyetlerini bilgilendirme üzere yaptığı konuşmasında; Ak Parti İlçe teşkilatı olarak göreve geldikleri bu zamana kadar çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, “Kadın kolları ve Gençlik kolları ile koordineli Mart ayında yapılacak yerel seçim çalışmalarına devam ettiklerini, Kadın kolları teşkilatımız çalmadık kapı, girmedikleri ev bırakmıyorlar, gençlerimiz yine aynı her programımızda çalışmamızda bizlerin yanında oluyorlar. Partimizin kurucu başkanları, önceki dönem görev yapmış ilçe başkanları yine çalışmalarımızda bizlere destek veriyorlar. İlçe Başkanı olarak hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yine birlik beraberlik içerisinde teşkilatımız ve belediye aday adaylarımız ile birlikte Sungurlu Belediyesini kazanıp, tekrardan Ak parti bayrağımızı belediyemize asacağız” diye konuştu.

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanlığının Kasım ayı ilçe istişare toplantısı geniş katılım ile gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın faaliyet bilgilendirme konuşmasından sonra Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun ve Gençlik Kolları Başkanı Rıfat Sarıyerli birer konuşma yaptılar.
Toplantı Belediye Başkan Aday adayların sırasıyla birlik beraberlik konuşması ile devam etti. Belediye Başkan aday adayları verdikleri sözü tekrarlayarak konuşmalarında, “Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylık görevini kime tevdi ederse biz o adayımızın arkasındayız. Bizlere ne görev verilirse yapmaya hazırız” dediler.
Belediye aday adayların konuşmasının ardından önceki dönem yönetim kurulu üyesi şair Bekir Sami Ünsal’ın (HAKSÖYLER) şiir dinletisi ve yapılan dua ile toplantı sona erdi.

Sponsor
Önceki İçerikMüftülük, “Peygamberimiz ve Gençlik” Konulu Konferans Düzenledi
Sonraki İçerikMHP’nin İlk Aday Adayı Koçyiğit Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz