Ak Parti Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, “Bu görüntü Sungurlu’nun bir ve beraber tek vücut olduğunun göstergesidir. Pazar günü yapılacak olan temayül yoklamasının da partimize, Sungurlumuza ve teşkilatımıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Abone Ol

Özkan, aday belirleme kriterleri arasında temayül yoklaması var, anket çalışmaları var, genel merkez görüşleri var ile birlikte bir kaç faktör var adayın belirlenmesi aşaması genel başkanımızın da Sungurlu’da belediye başkanı aday olacak kardeşimizin kim olduğu tevdi edilmesinden sonra belli olacaktır inşallah, yine yapmış olduğumuz aday adayı toplantıları son derece birlik beraberlik ve güzellik içerisinde Sungurlu’muzun Ak partiye gönül veren arkadaşlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte güzel aday adayı toplantıları gerçekleştirdik. Bu toplantıların organize edilmesinde emeği geçen değerli yönetim kurulu üyelerime, kadın kolları, gençlik kolları yönetimine bütün mahalle başkanlarıma ve Ak parti kademelerinde görev alan herkese buradan teşekkür ediyorum. Sungurlu’da birlik ve berberlik ortamını temayül öncesi ve sonrası seçimlerde de en iyi şekilde bu duyarlılığı göstereceğimize eminim, bu toplantıda tekrardan belediye başkan aday adaylarımız kendilerini ifade etmiş olacaklardır. Yerel seçimlerin Türkiye’mize Çorum’umuza ve Sungurlumuza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum diye söyledi.
Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın konuşmasının ardından sırayla Belediye başkan aday adayları kendileri tanıtarak Sungurlu’da Ak partiden kim Belediye başkan adayı olursa Belediyeyi kazanmak için çalışacaklarını sözünü vererek tekrardan birlik beraberlik mesajı verdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz