Ak Parti Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi

Sponsor

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, “Bu görüntü Sungurlu’nun bir ve beraber tek vücut olduğunun göstergesidir. Pazar günü yapılacak olan temayül yoklamasının da partimize, Sungurlumuza ve teşkilatımıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Özkan, aday belirleme kriterleri arasında temayül yoklaması var, anket çalışmaları var, genel merkez görüşleri var ile birlikte bir kaç faktör var adayın belirlenmesi aşaması genel başkanımızın da Sungurlu’da belediye başkanı aday olacak kardeşimizin kim olduğu tevdi edilmesinden sonra belli olacaktır inşallah, yine yapmış olduğumuz aday adayı toplantıları son derece birlik beraberlik ve güzellik içerisinde Sungurlu’muzun Ak partiye gönül veren arkadaşlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte güzel aday adayı toplantıları gerçekleştirdik. Bu toplantıların organize edilmesinde emeği geçen değerli yönetim kurulu üyelerime, kadın kolları, gençlik kolları yönetimine bütün mahalle başkanlarıma ve Ak parti kademelerinde görev alan herkese buradan teşekkür ediyorum. Sungurlu’da birlik ve berberlik ortamını temayül öncesi ve sonrası seçimlerde de en iyi şekilde bu duyarlılığı göstereceğimize eminim, bu toplantıda tekrardan belediye başkan aday adaylarımız kendilerini ifade etmiş olacaklardır. Yerel seçimlerin Türkiye’mize Çorum’umuza ve Sungurlumuza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum diye söyledi.
Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın konuşmasının ardından sırayla Belediye başkan aday adayları kendileri tanıtarak Sungurlu’da Ak partiden kim Belediye başkan adayı olursa Belediyeyi kazanmak için çalışacaklarını sözünü vererek tekrardan birlik beraberlik mesajı verdiler.

Sponsor
Önceki İçerikÖzdemir, “Bu Takım Ligde Kalacak”
Sonraki İçerikOtomobil Aydınlatma Direğini Yıktı : 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz