AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİ KONFERANSI DÜZENLENDİ

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nda Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sungurlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi’ konulu konferans düzenlendi.

Konferans salonunda düzenlenen konferansa çok sayıda akademik ve idari personel ile birlikte öğrenciler katıldı.

Konferansta Sungurlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapmakta olan Sosyal Çalışmacı Sibel Beldek ve Sosyolog Zülbiye Mandıralıoğlu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki çalışmaları farklı yönleri ile ele aldı. Yoğun ilgi gören programda, katılımcılar tarafından merak edilen sorulara cevap verildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER BERAT ETTİ
Sonraki İçerikLAKTASYON POLİKLİNİĞİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz