Aile Birliği Başkanı Dağaşan’dan Kütüphane Teşekkürü

Sponsor

Mehmetçik İlkokuluna yeni oluşturulan kütüphane için Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Dağaşan, protokol üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Mehmetçik İlkokuluna yeni oluşturulan kütüphane için Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Dağaşan, protokol üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.  | Sungurlu HaberOkul Aile Birliği Başkanı Dağaşan, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz için okulumuzda faaliyete geçen kütüphanemizin açılış törenine katılan ve bu hizmetin faaliyete geçmesinde desteklerini esirgemeyen Kaymakamız Mitat Gözen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit başta olmak üzere okul müdürümüz Ayhan Keyvan ve Mehmetçik İlköğretim Okulunun fedakar öğretmenleri, görevli personeline Mehmetçik İlkokulu Aile Birliği Başkanı olarak sonsuz teşekkürlerimiz sunarım. Okulumuza kazandırılan kütüphane sayesinde öğrencilerimiz boş zamanlarını daha yararlı bir şekilde değerlendirecekler. Rabbim emeği geçenlerden razı olsun” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Sizinle Gurur Duyuyor
Sonraki İçerikAnadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz