AĞDAŞ, GENÇ PARTİ İL BAŞKANI OLDU

Sponsor

“Yeniden Başlıyoruz” sloganıyla yola çıkan Genç Parti’nin Çorum il başkanlığına Kamil Ağdaş atandı.

Genel Başkanlığını Cem Uzan’ın yaptığı Genç Parti (GP) Çorum İl Başkanı belli oldu. Uzun bir süredir boş kalan il başkanlık görevine atanan Kamil Ağdaş görevi başarıyla sürdüreceğini söyledi. Siyasetin bir meslek olmaktan çıkarılması gerektiğini kaydeden Ağdaş , partisinin siyasette kalıcı olduğunu, 2002 Genel seçimlerinde alınan oylarla ispatlandığını vurguladı. Kısa sürede teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayacaklarını ve güçlü bir ekip kuracaklarını söyleyen, Ağdaş seçimde de iddialı olduklarını dile getirdi.

Güçlü adaylarla girecekleri seçimde başarılı bir tablo çizeceklerine inandığına dikkat çeken Ağdaş, Genç Parti’ye gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade etti. Kamil Ağdaş, GP’nin yüksek potansiyel yakalayabilmesi için hazırlayacakları program çerçevesinde sıkı bir çalışma içerisine gireceklerini de sözlerine ekledi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahin; “Üç Hilalimizin Ömrü Uzun Olsun”
Sonraki İçerikSungurlu Belediyespor : 3 – Çorumspor : 1
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz