AGD Yeni Binasına Taşındı

Sponsor

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sungurlu Temsilciliği yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.
Açılış töreninde okunan Kuran Kerim Tilavetinin ardından yapılan dua sonrası kurdele kesimi gerçekleştirildi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sungurlu Temsilciliği yeni hizmet binasının açılışı yapıldı. | Sungurlu Haber
Törende konuşan AGD Çorum Başkanı Bekir Uyanık, amaçlarının maneviyatıyla barışık gençlerin yetiştirilmesi olduğunu söyledi:
Uyanık, “Bizim derdimiz gençlerimizin yoldaki bir taşı kaldırması sonrasını komşusuyla paylaşması, bir yetimin başını okşaması, yolda kalmışlara sahip çıkması ve bir yoksulu doyurmasıdır.” diye konuştu.
AGD Başkanı Uyanık daha sonra derneğin faaliyetler ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Törene, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan yardımları, Saadet Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek gönüllüleri katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikATT Derneğinin Çorum Çıkarması
Sonraki İçerikBakanlık Gıda Sahtekarlarını Açıkladı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz