Afrin’deki terör hedefleri vuruluyor

  Sponsor

  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye’nin Afrin bölgesinde tespit edilen terör hedefleri ateş altına alındı.

  TSK tarafından hudutlar ile bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak ve bölgeyi terör örgütlerinden arındırmak amacıyla 20 Ocak’ta başlatılan harekat devam ediyor.

  TERÖR HEDEFLERİ VURULDU

  Sponsor

  Bu kapsamda Afrin kırsalında belirlenen terör örgütü YPG/PKK’ya ait sığınak, barınak ve mevzilerden oluşan hedefler, Kilis’ten çok namlulu roketatar, Fırtına obüsleri ve tanklarla vuruldu.

  Afrin'deki terör hedefleri vuruluyor

  PATLAMA SESLERİ DUYULUYOR

  Kent merkezinden de görülebilen atışların ardından terör hedeflerinin tam isabetle vurulduğu belirtildi. Ayrıca bölgeden şiddetli patlama sesleri de duyuluyor.

  Afrin'deki terör hedefleri vuruluyor

  Sponsor
  Önceki İçerikCumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında
  Sonraki İçerikJÖH timleri mehter marşı ile Afrin’e gidiyor
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz