Afrin de Görev Yapan Mehmetçiklere Mektup Yazıp Leblebi Gönderdiler

Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji öğrencileri Afrin’ de görev yapan Mehmetçiklere ulaşması için mektup yazarak çeşitli ikramlarla beraber Afrin’e gönderdiler.
Mektubu yazan 11. sınıf öğrencisi İrem Baş, “Düşündüğüm tek şey Mehmetçiklerimize destek olmaktı. En çok etkilendiğim olay beni beklemesinler ve buraları almadan gelmeyeceğiz demeleriydi” dedi.
İrem Baş’ın yazdığı mektubu okuyan 12. sınıf öğrencisi Nisa Ulutaş ise, “Mehmetçiklerimiz bu vatan uğruna, Türkiye için kanlarını feda ederken, biz duygularımızı yazmış ve şiirlerimizi okumuşken, onlara yapmış olduğumuz motivasyon moral onların arkalarına olduğumuzu belli etmek içindi” dedi.Öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'de görev yapan Mehmetçik'e leblebi gönderdi. | Sungurlu HaberOkul Müdürü Emrah Kara, “Mehmetçiğimizin ihtiyaçlarının olmadığını bildiğimiz halde onlara moral, motivasyon olması açısından çocuklarımızın yazmış olduğu mektubu ve ufak hediyelerimizi onlara göndermek için bu yola başvurduk” ifadelerini kullandı.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz