Adliye’de 15 Temmuz Sergisi Açıldı

Sponsor

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu akşam ve sonrasında çekilen fotoğrafların yer aldığı “15 Temmuz Demokrasi Destanı Fotoğraf Sergisi”, Sungurlu Adalet Sarayı’nda açıldı.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu akşam ve sonrasında çekilen fotoğrafların yer aldığı
Sungurlu Denetim Serbestlik Müdürlüğü tarafından organize edilen serginin açılışına Sungurlu Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Sungurlu Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyon Başkanı Yasin Uğurer,
Sungurlu Cumhuriyet Savcısı Salih Çetiner, Sungurlu Cumhuriyet Savcısı Erhan Özhavala, Sungurlu Cumhuriyet Savcısı Ahmet Kemal Akgül, Denetimli Serbestlik Müdürü Vedat Gülşen ve çok sayıda adliye personeli katıldı. Sungurlu Denetim Serbestlik Müdürlüğü tarafından organize edilen sergi adliye binasının zemin katında 1 hafta açık kalacağı öğrenildi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu akşam ve sonrasında çekilen fotoğrafların yer aldığı
Başsavcı Yelken, açılışta yaptığı konuşmada, 15 Temmuz’da Türk milletinin Cumhuriyete ve demokrasiye bağlılığını bir kez daha gösterdiğini söyledi.
Aziz milletin 15 Temmuz gecesi bir destan yazdığını vurgulayan Başsavcı Yelken, “Bu aziz milletin hain darbe teşebbüsüne yönelik tepkisini, demokrasiye, devletine ve milletine bağlılığını ifade ettiği o günlerin fotoğraflarını bir kez daha görerek hatırlayalım istedik. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahin, “15 Temmuz Türkiye’nin çığlığıdır”
Sonraki İçerikPazarda Hassas Terazi Uygulaması
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz