Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Aday Öğretmenlerden Başkana Ziyaret

Sungurlu’da 25 aday öğretmen, okul dışı faaliyetleri kapsamında yapılacak olan resmi Kurum ve kuruluş tanıtım programı için Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ettiler.

İlçemizde adaylık süreci kapsamında Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Kadir Şahioğlu, Şube Müdürü Neşe Akalın ve Atatürk İlkokulu müdürü Yusuf Erduğan ile birlikte 25 aday öğretmenimiz, okul dışı faaliyetleri kapsamında yapılacak olan Resmi Kurum ve Kuruluş tanıtım programı için Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Kadir Şahinoğlu , 25 aday öğretmenin ilçedeki değişik okullarda adaylık sürecini geçirdiklerini, bu süreçte kamu kurumları ve yerel yönetimleri ziyaret ettiklerini söyledi.

Eğitimin ve öğretmenlerin yerinin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirten Başkan Şahiner, ” Mesleğiniz o kadar kutsal ve değerli bir meslek ki hiçbir meslekle kıyaslanamaz. Genç kuşakların yaşama hazırlanması ile beraber, geleceğin nasıl şekilleneceğini etkileme gücüne sahip olan öğretmenlik, en önemli mesleklerden biridir. İlçemize atanan öğretmenlerimizi kutluyorum. İlçemiz barışın, huzurun ve kardeşliğin hâkim olduğu güzel bir ilçedir. Öğretmenlerimizin ilçemizde güzel hizmetlerde bulunacağına inanıyorum. Genç kardeşlerimde yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

İlgili İçerikler

Kur’an Öğrenen Çocuklara Belediyeden İkram

Safa Özhazinedar

Koçak; “Çanakkale Zaferi tarihimizin en şanlı zaferlerinden birisidir”

Safa Özhazinedar

Belediye Ekipleri Kuşlara Yem Bıraktı

Safa Özhazinedar

Vali Çiftçi’den Hasta Ziyareti

Safa Özhazinedar

Kızılay Kurban Bağışlarını Bekliyor

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyespor’da Üç Ayrılık Daha

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar