Adana Lezzeti Sungurlu’da Devam Ediyor

Sponsor

Sungurlu’da 30 yıldan beri hizmet veren Adana Sofrası Babişin Yeri Kebap Salonu hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetleriyle müşterilerini bekliyor.

Şark köşesi ve aile salonumuz mevcuttur diyen Adana Sofrası Babişin Yeri Kebap Salonu işletme sahibi Arslan Yollu, “Sungurlu’da uzun zamandan beri hizmet verdiklerini belirterek, ilk günden bu zamana kadar kalite ve lezzetimizin hiçbir zaman ödün vermeden Adana Lezzetini Sungurlu’da devam ettiriyoruz” dedi.
Adana Soframız da hijyenik bir ortamda, ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır diyen Arslan Yollu, “Adana Sofrası kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle Ocakbaşı mangal ateşin de hazırladığımız biri birinden lezzetli ürünlerimizi Sunguroglu Mahallesi Terziler Arastası No:44’de ki adresimiz de müşterilerimizin damak tadına sunuyoruz” dedi.

Adana Sofrası Babişin Yeri Kebap Salonu işletme sahibi Arslan Yollu, işyerimiz de eşim Dilşad Yollu ve
oğlum Veysel Yollu ile birlikte çalışıyoruz ve müşterilerimize aile ortamı sunuyoruz diyen Yollu, paket servisinin olduğunu ifade etti.
Adana Sofrası Babişin Yeri Kebap Salonu’nda bir birinden lezzetli ve kaliteli; Adana Kebap, Urfa Kebap, Beyti Kebap, Patlıcan Kebap, Domatesli Kebap, Çöp Şiş, Ciğer Şiş, Tavuk Şiş, Tavuk beyti, Kanat Şiş çeşitleri mevcuttur.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTürkiye Bölgesel Voleybol Ligine Katılımlar Başladı
Sonraki İçerikEğitimspor 6.Sezonunu Açtı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz