-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemADALET SEN KARADENİZ 1 NOLU ŞUBESİ YÖNETİMİNE AHMET BOYNUUZUN SEÇİLDİ

ADALET SEN KARADENİZ 1 NOLU ŞUBESİ YÖNETİMİNE AHMET BOYNUUZUN SEÇİLDİ

Adalet Sen Çorum İl Başkanı Ahmet Boynuuzun, hafta sonu Samsun Canik Kültür Merkezinde seçimi yapılan Karadeniz 1 Nolu Şube yönetimine seçildi.

- Google Reklamı -

Adalet Sen Karadeniz 1 Nolu Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu 11 Eylül 2022 tarihinde Samsun’da yapıldı. Yapılan Genel Kurulu Adalet Sen Çorum İl Başkanı Ahmet Boynuuzun, yönetim ve üyeler katıldı.

Geniş katılım ve coşkulu bir ortamda gerçekleştirilen kurul ve seçim sonrasında yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri ayrı ayrı belirlendi.

Adalet Sen Çorum İl Başkanı Ahmet Boynuuzun, “Çorum, Samsun ve Sinop illerini birleştirmek suretiyle Adalet Karadeniz 1 Nolu Şubesini kurduk” dedi.

- Advertisement -

Artık sadece yargı çalışanlarının sorunları ile ilgilenecek müstakil bir şubelerinin olduğunu ve 11 Eylül’de Samsun Canik Kültür Merkezi’nde seçim yaptıklarını söyleyen Boynuuzun, yargı çalışanlarının görmezden gelinen sorunlarının daha yapıcı olarak çözüm için gayret göstereceğiz. Gayret gösterecek bir sendika olduğunu adalet hizmetleri sınıfı olması için yerelde ve Türkiye geneli çalışacağız. Zor şartlarda çalışan yargı çalışanlarının özlük hakları ve genel sorunları için yapıcı çözüm üretmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz diye söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu