Acil Kan Aranıyor!

Sponsor

Sungurlu Bahşılı köyü nüfusuna kayıtlı Hayrettin Onuş’un kızı Kübra Onuş, Ankara Medicana/Söğütözü hastanesinde yatmaktadır. Kübra Onuş kardeşimiz için B Rh (+) kan ve trombosit ihtiyaçı bulunmaktadır. Ankara’da ikamet eden hemşehrilerimizi ve takipcilerimizi fırsat buldukça Allah rızası için kan vermeye davet ediyoruz.

Sungurlu Bahşılı köyü nüfusuna kayıtlı Hayrettin Onuş'un kızı Kübra Onuş, Ankara Medicana/Söğütözü hastanesinde yatmaktadır. Kübra Onuş kardeşimiz için B Rh (+) kan ve trombosit ihtiyacı bulunmaktadır. İRTİBAT İÇİN: 0 (543) 461 4595 Emine İpek Özbener 0 (530) 825 8449 Zeynep Onuş | Sungurlu Haber

En önemlisi kök hücre nakli, lütfen Kızılay merkezlerine bağışta bulunun. Bütün iller, bütün ilçeler, Türkiye size sesleniyoruz. Umut olun, can olun, gerçekleşecek olan hayaller olun, Allah rızası için değişebilecek kader olun. Sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayalım.

Sponsor

İRTİBAT İÇİN:
0 (543) 461 4595 Emine İpek Özbener
0 (530) 825 8449 Zeynep Onuş

Sponsor
Önceki İçerikDenizsiz Kentin Baraj Gölünde Yılda 1300 Ton Alabalık Üretimi Yapılıyor
Sonraki İçerikAltınordu Belediyespor : 4 – Sungurlu Belediyespor : 0
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz