AÇ KALAN KARACA, YOL KENARINDA DONARAK TELEF OLDU

Sponsor

Son günlerde etkili olan kar yağışı ve soğuklar insanlar kadar yaban hayatı da olumsuz etkiliyor.

Şiddetli soğuklar hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, dışarıda kalan birçok hayvan da zor şartlarda yaşam mücadelesi veriyor. Gece eksi 16 dereceyi bulan soğuklarda birçok hayvan da donarak telef oluyor.

Sungurlu Sanayi Sitesindeki işyerlerine gelen esnaflar, sanayi sitesinin Çorum istikametindeki giriş tarafında orta refüjde soğuktan donarak, buz kesilmiş olan karacayı fark ettiler. Tahminen yiyecek aramak için gelmiş olan karaca soğuktan donarak buz kesmişti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYOLDAN ÇIKAN OTOMOBİL ORTA REFÜJE ÇIKTI
Sonraki İçerikTAKLA ATAN OTOMOBİL AĞACA ÇARPARAK DURABİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz