Abdullah Çakmar Türkiye’nin Gururu Olmaya Devam Ediyor

Güreş A Milli takım Antrenörü hemşerimiz Abdullah Çakmar’ın sporcuları başarıdan başarıya koşarak, ülkemizi ve milletimizi Avrupa Dünya arenasında en iyi şekilde temsil ederek, İstiklal Marşımızı ve bayrağımızı en üst seviyede taşımaya devam ediyorlar.
Hafta sonu yapılan Güreş Avrupa Şampiyonasında hemşerimiz Abdullah Çakmar’ın Teknik Direktörlüğünü yaptığı Türkiye’nin en büyük güreş takımı olan Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Güreş takımının güreşçileri Ay Yıldızlı Mayo altında başarıdan başarıya koşarak tarih yazmaya devam ediyorlar.

Abone Ol

Buna en son örnek Güreş Avrupa Şampiyonasında alınan tarihi başarılar hemşerimizin güreşçileri 70 kg Haydar Yavuz Avrupa 5.si, 92 kg Serdar Böke Avrupa 3.sü, 74 Kg Soner Demirtaş Avrupa Şampiyonu, 125 Kg Taha Akgül dünya şampiyonasının rövanşını alarak Avrupa şampiyonu olarak tarihe altın harflerle isimlerini yazdırmış oldular.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar ve Milletvekilleri şampiyonları ve hocaları arayarak ve sosyal medya üzerinden mesajlar yayınlayarak bu şanlı başarıyı tebrik ettiler.
Sungurlu Televizyonu olarak hemşehrimiz Abdullah Çakmar’ı ve güreşçilerini kutluyor, yeni şanlı başarılara imza atmalarını canı gönülden diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz