88 YAŞINDA TORUNUNUN TORUNUNU GÖRDÜ

Sponsor

Sungurlu’da yaşayan 88 yaşındaki Mehmet dede, torununun torununu görmenin sevincini yaşıyor.

Sungurlu’ya bağlı Beşkız Köyünde yaşayan 88 yaşındaki Mehmet Taşdemir, torununun torununu görmenin heyecanını yaşıyor. Taşdemir, torunu Muhammed Emin Çelikten’in oğlu Alpaslan Çelikten’i gördüğü için mutluluğunu dile getirdi.

Bu aile tablosunu sosyal medya hesabından paylaşan Selahaddin Çelikten, “İşte ailemizden tarihe not düşen belge. Dedem 88 yaşında torununun torununu gördü. Ne mutlu dedeme” ifadelerini kullandı.

Sponsor

“BEŞ NESİL BİR ARADAYIZ”

Rabbimize hamdolsun beş nesil bir aradayız diyen Selahaddin Çelikten, “Bu Allah’ın bir lütfu. Herkese nasip olmaz böyle bir şey. Cenabı Hak bize nasip etti. Mehmet Dedem 88 yaşında, annem Ayşe Çelikten ise 68 yaşında. Ben 46 yaşındayım, oğlum Muhammed ise 23 yaşında. Rabbim dedeme torununun torununu Alpaslan Kayra’yı görmeyi nasip etti” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA SİLAJLIK MISIR HASADINA BAŞLANDI
Sonraki İçerikYeni Vergi Paketi Kimleri Kapsıyor?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz