8 Bin 655 Öğrenci Karne Aldı

Sponsor

Kaymakam Mitat Gözen, Kaymakam Refiki İlhan Kayatürk, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldular ve öğrencilerin sevinçlerini paylaştılar.

2017-2018 eğitim-öğretim yılının son zili bugün çaldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarda 8655 öğrenci için bugün yaz tatiline başladı. | Sungurlu Haber

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İsmetpaşa İlkokulu, Fatih Ortaokulu, Yavuz Selim ilkokulun ’da düzenlenen karne törenine katılırken, yazın okullarımızda açılacak olan kurslar konusunda öğrencileri bilgilendirerek katılım sağlamaları yönünde bilgi verdiler.
Kaymakam Mitat Gözen, yaz tatili boyunca öğrencilerin verimli vakit geçirmeleri gerektiğini vurgularken öğrencilerin kişisel gelişimleri geliştirecek kurslara katılmalarını,  bedenen ve zihnen iyi dinlemelerini ve bolca kitap okumalarını tavsiye etti.

Sponsor

2017-2018 eğitim-öğretim yılının son zili bugün çaldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarda 8655 öğrenci için bugün yaz tatiline başladı. | Sungurlu Haber

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Eryiğit, “Ulaşacağınız her başarı, mutluluğunuzu artıracaktır. Ancak başarıya giden hiçbir yolun tesadüflerden geçmediğini de bilmelisiniz. Karnelerinizi bir başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak değil kendinizi değerlendirdiğiniz, geliştirmeniz gereken yönlerinizi gösteren bir araç olarak görmelisiniz. Yaz tatilinde ailenizle, sevdiklerinizle birlikte bir taraftan dinlenirken ve eğlenirken aynı zamanda Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki bütün okullarda ve Halk Eğitimi Merkezi’nde kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda açılacak olan kurslarımıza da katılım sağlamanızı istiyoruz” dedi.

Sungurlu Okuyor Projesi kapsamında öğrencilere formların dağıldığını belirten Eryiğit, “Yaz tatilinde en çok kitap okuyan öğrencilerimizi, bu dağıttığımız formlardan takip edeceğiz ve en çok kitap okuyan öğrencilerimizi dönem başında ödüllendireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize sağlık,mutluluk,huzur içinde iyi tatiller dilerken, eğitim öğretim dönemi boyunca fedakârca çalışan Sungurlu eğitim camiasına da teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKaraman Pazarda Vatandaşlarla Kucaklaştı
Sonraki İçerikŞahiner’den Hanımlara İftar Yemeği
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz