-0.6 C
Sungurlu
02/12/2023
Sungurlu HaberleriGündem7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ..

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ..

- Google Reklamı -

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ..

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner barış, huzur ve hizmet dolu yeni dönemimiz bir kez daha Şehr-i Sungurlu’ya hayırlı olmasını dileyerek, Sungurluların 7 gün 24 saat hizmetinde olduğunu söyledi.
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gayretimiz, çabamız; vatandaşlarımıza daha güzel bir hayat sunabilmek ve onların daha mutlu yaşayabilecekleri bir çevreyi oluşturabilmek için olacaktır diyen Şahiner, “Amacımız vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırmak ve onların yüzlerinde tebessüm bırakabilmektir. Bundan dolayı gece, gündüz demeden ne gerekiyorsa elimizden geldiğince her bir mahallemizin her bir köşesinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KALPLER VE GÖNÜLLER KAZANMANIN HER ŞEYDEN ÜSTÜN OLDUĞUNA İNANDIK
Şahiner, “2014 yılında bize verdiğiniz emanetin sorumluluğunu, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz diyen Şahiner, “Geçen 5 yılda, Sungurlu’yu her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “vizyoner belediyecilik” anlayışı ile akıp geçen zamana karşı mücadele verdik ve eserler zincirimize yeni halkalar eklemek adına adeta kendimizle yarıştık. Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve ait olmaktan dolayı iftihar ettiği bir ilçe kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefledik.
Kalpler ve gönüller kazanmanın her şeyden üstün olduğuna inandık. Her vesile ile bir ve beraber olmanın en büyük güç olduğunu hiçbir zaman unutmadık. Siz değerli hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık.

- Advertisement -

BİRLİKTE BAŞARDIK BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Temel belediyecilik yatırımlarında daha önce görülmemiş bir performans ortaya koyarken, hep birlikte Sungurlu’yu yıllarca ötelenmiş sorunlarına köklü çözümler ürettik. Diğer yandan sosyal belediyecilik uygulamalarında; kültür-sanat, gençlik, spor ve eğitimde de şehre vizyon kazandıran adımları kararlılıkla attık.
Şimdi yeni bir dönemde sizlere hizmet yolunda azim ve heyecanla, gece gündüz demeden koşmaya devam edeceğiz. 5 yıllık görev süremizde meydana getirdiğimiz hizmet ve eserlerin çok daha fazlasını sizlerin hizmetinize sunacağımızı bilmenizi istiyorum.
Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, ilçemizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

TRY - Türk Lirası
USD
28,8998
EUR
31,4795
GBP
36,6999
RUB
0,3168
CNY
4,0864
JPY
0,1968

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu