67 ÜRETİCİYE 298 ÇUVAL TOZ ŞEKER DAĞITILDI

Sponsor

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğünce, ilçemizde Arıcılık Kayıt Sistemi (AKS)’ ye kayıtlı ve desteklemeye tabi 15 kovanı olan arıcılara, kristal toz şeker dağıtımı gerçekleştirildi.

Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sungurlu’da arıların ilkbahar beslenmesinde kullanılmak üzere, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın destekleri kapsamında, İlçe Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Sungurlu’da 67 Üreticiye 390 TL karşılığında 298 çuval kristal toz şeker dağıtıldı. İlçemiz arıcılarına hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Sponsor
Önceki İçerikASTEĞMEN SEMİH UCAY, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Sonraki İçerikSUNGURLU İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BİRLİKTE İFTAR YAPTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz