608 öğrencinin Doğum günü kutlandı

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğum Günümü okulda Kutluyoruz Projesi kapsamında Nisan ayında doğan öğrencilerin doğum günleri okullarında kutlandı.
İlçemizde köy ve merkeze bağlı okullarda Nisan ayında doğan 608 öğrencinin doğum günleri kutlandı.
Okula, veliye ve öğrenciye maddi yük olmadan gerçekleştirilen küçük organizasyonlarla büyük mutluluklar yaşanması sağlanıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğum Günümü okulda Kutluyoruz Projesi kapsamında Nisan ayında doğan öğrencilerin doğum günleri okullarında kutlandı. | Sungurlu Haber
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Bu proje ile öğrenciler kendilerini özel ve değerli hissetmekte, okula karşı olan sevgi ve ilgilileri üst seviyeye çıkmaktadır. Ayrıca öğrencisine gösterilen ilgiden memnun olan veliler ile okul aile işbirliği güçlenmektedir. Doğum günü olan öğrencilerin doğum gününü en içten duygularımızla kutlarken Rabbimizden sağlıklı mutlu bir ömür diliyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikGENÇLİK MERKEZİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Sonraki İçerikAbdullah Çakmar Türkiye’nin Gururu Olmaya Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz