57 Yaşında Üniversite Diploması Aldı

Sponsor

57 yaşındaki Mustafa Dizdaroğlu, Açık Öğretim Fakültesi’nin 4 yıllık Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Bölümünü bitirerek, üniversiteden mezun oldu.
İlçemizde bir dönem esnaflık yapan ve emekli olduktan sonra Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten, sonrasında Ören’de bulunan Hotel silvanus yöneticiliğine getirilen evli ve 3 çocuk babası Mustafa Dizdaroğlu, girdiği Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Bölümü’nden mezun oldu.
Gençlere örnek olmak için üniversite diploması aldığını ifade eden Dizdaroğlu, “4 yıllık okulda tüm dersleri verdim ve mezun oldum. Diplomamı elime alınca çok mutlu oldum. Emeğimin karşılığını almak güzel bir duygu. Nasıl ki yaşam boyu sağlık diyorsak, eğitimin de yaşı yoktur. Azimli ve kararlı olursak her şeyi başarabiliriz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil, Elektrikli Bisiklete Çarptı : 1 Yaralı
Sonraki İçerikVatan mı istediniz askerin eşinden? Vatan mı istediniz 11 aylık bebekten?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz