Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

500 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

“Milli Ağaçlandırma Seferberlik Günü – Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes” kampanyası kapsamında saat 11.11’de Sungurlu’da 500 fidan toprakla buluştu.

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkan vekili Sakine Sarıyüce, İlçe Jandarma Komutan vekili Yüzbaşı Görkem Güncan, Emniyet Müdürü Hüseyin Çam ve daire amirlerinin katılımıyla Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinde ağaçlandırma etkinliği düzenlendi. Fidan dikimi pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi.

Pandemi nedeniyle etkinlik sahalarına gidemeyip kampanyaya uzaktan katılım sağlamak isteyen vatandaşlara, yaşadıkları ortamı güzelleştirmeleri ve yeşil örtüyü geliştirmek amacıyla evlerinin etrafına veya bahçelerine fidan dikmelerinin teşvik edilmesi için talep edenlere bedelsiz fidan verileceği bilgisi verildi.

Kaymakam Fatih Görmüş, 11 Kasım Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında Geleceğe Nefes olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

İlgili İçerikler

“KURBAN BAYRAMI’NI MİLLETÇE HUZUR, GÜVEN VE MUTLULUK İÇİNDE GEÇİRMEMİZ DİLEĞİYLE”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Afrin Operasyonuna Destek İçin Yürüdü

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da aranan sıcak su bulundu

Safa Özhazinedar

35 Defa Kan Bağışında Bulundu

Safa Özhazinedar

Intel’den Katlanabilir Telefon Geliyor

Safa Özhazinedar

Şahin, “Cumhuriyet, 96 yıldır hiç sönmeyen bir meşale gibi ülkemizi aydınlatmaya devam etmektedir”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar