48 Megapiksel Kameralı Telefonlar Geliyor

Sponsor

Sony ve Samsung bu yılın başlarında akıllı telefonlar için tasarlanmış 48 megapiksel görüntü sensörü ve olan akıllı cihazlar üreteceğini açıklamıştı.  Honor, Sony'nin IMX586 sensörünü Huawei'nin Kirin 980 işlemcisini ve aynı “hole-punch” selfie kamera tasarımının olduğu Huawei  View 20'yi önümüzdeki haftalarda duyurucak . Honor'un açıklamasına göre bu dünyanın ilk ekrana entegre olarak üretilmiş akıllı telefonu olduğu düşünülüyor. | Sungurlu Haber

Xiaomi’de 48 Megapiksel Telefon Çıkarıyor!

Xiaomi ayrıca önümüzdeki aylarda 48 megapiksel bir telefon yayınlayacak. Şirketin kurucu ortağı ve başkanı Lin Bin, lensin yanındaki “48MP kamera” ibaresi taşıyan tanımlanamayan bir cihazın Weibo’da bir fotoğraf yayınlandı. Başka bir ayrıntı verilmedi , ama Lin Ocak ayında geleceğini duyurdu.

Nokia’nın 41 megapiksellik 808 PureView ve Lumia 1020 modellerinde olduğu gibi, benzer şekilde yüksek çözünürlüklü sensörlere sahip telefonlar da var. Ancak gerek yazılımsal gerekse gerçek çözünürlük karşılaştırması için ürünlerin öncelikle piyasaya sürülmesini beklemek daha mantıklı olacaktır.

Sponsor
Önceki İçerikU19’da İlk Yenilgi : 2-3
Sonraki İçerikİyisine İhtiyaç Vardı, Mükemmelini Yaptılar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz